Rozsiądź się wygodnie na tarasie lub w ogrodzie

Nie ma lepszego czasu niż lato by rozkoszować się świeżym powietrzem, przyjemną pogodą i ciepłymi wieczorami, zwłaszcza w dobrym towarzystwie rodziny i przyjaciół. Szkoda jednak męczyć się siedząc na twardych siedziskach. Meble ogrodowe to przecież nie tylko drewniane, albo plastikowe krzesła czy sztywne fotele do siedzenia przy stole. Czemu nie rozłożyć na trawie w ogrodzie, albo na tarasie miękkich siedzisk, wygodnych foteli, puf, a nawet poduch?Oczywiście pojawia się obawa, że miękkie meble, obite materiałem to konieczność ciągłego ich przenoszenia, chowania na noc, kiedy robi się wilgotno, albo kiedy zaczyna padać. Nawet podczas ciepłego lata wilgoć to wielki wróg takich mebli. Materiał i miękka wyściółka mogą chłonąć wodę, a w związku z tym ulegną szybkiemu zniszczeniu. Tak się dzieje w przypadku mebli przeznaczonych do użytku w pomieszczeniach. Jednak siedziska i pufy przeznaczone do korzystania na zewnątrz mają specjalną konstrukcję i materiał. Tak jest w przypadku kolekcji OUTDOOR oferowanej przez Pufy.pl. Pufy, siedziska, fotele, rollery z tej kategorii zrobione są z wodoodpornego materiału, który nie przepuszcza i nie chłonie wody. Materiał może mieć także formułę, która sprawia, że nie płowieje i nie nagrzewa się od letniego słońca. Ponadto jest szczególnie odporny na uszkodzenia mechaniczne. Siedziska wypełnione są specjalnym granulatem, który z jednej strony jest miękki, sprężysty i dopasowuje się do każdej pozycji osoby siedzącej, a z drugiej świetnie izoluje od podłoża, które może być chłodne i wilgotne.Pufy, fotele i siedziska, to z jednej strony wygodne meble na zewnątrz, idealne do relaksu i wakacyjnych konwersacji, ale i ważny element upiększający nasze otoczenie. W połączeniu z naturalnym pięknem trawy, drzew, kwiatów, płynącej nieopodal rzeki, meble w ciekawej, żywej kolorystyce mogą zrobić, ze zwyczajnego zakątka modny, kwitnący życiem salon na świeżym powietrzu.
Nowości z kolekcji OUTDOOR zaskakują wielką różnorodnością soczystych i żywych kolorów. Połączenie wielu kolorów i kilku modeli tworzy energetyczny kolaż. Na takich pufach przyjemnie się siedzi, a ciekawe otoczenie jest prawdziwą inspiracją i źródłem pozytywnego nastroju.
Każdy może wybrać co dla niego najwygodniejsze. Idealnie wyprofilowane siedzisko fotela FLAVIO OUTDOOR, z lekko uniesioną częścią pod kolanami oraz stabilne oparcie pufy, gwarantuje wygodną pozycję do wypoczynku. Siedzisko OSCAR OUTDOOR nie ma sztywnego stelaża, to osoba siedząca wybiera pozycję, w której chce siedzieć lub leżeć. NAOMI OUTDOOR, czyli duży lekki fotel, dla stworzenia którego inspiracją były leżaki, które często są na wyposażeniu basenów i aquaparków. CUBO OUTDOOR - nowoczesna, miękka pufa, oparta na bryle sześcianu i wypełniona sprężystymi, drobnymi kulkami granulatu, które idealnie dopasowują się do kształtu ciała.


A do wygodnego przycupnięcia, dla tych którzy cenią sobie bardziej wyprostowaną pozycję przy siedzeniu – CUBE OUTDOOR. CUBE to zgrabna pufa w kształcie sześcianu, która idealnie sprawdzi się także w roli podnóżka, stoliczka, kostki do zabawy z dziećmi, a nawet do gimnastyki i medytacji.


Taras, ulubiony zakątek w ogrodzie, a nawet tymczasowo wybrany fragment łąki mogą zyskać także bardziej szlachetnego wyglądu, dzięki pufom i siedziskom na zewnątrz, ale w kolorze patynowanego złota. PUFA SAKO GOLD, WOREK MEGA SAKO GOLD, PUFA CUBO GOLD, CUBE GOLD, PUFA NAOMI GOLD pokryte są wodoodpornym poliestrowym materiałem w kolorze złota. Można z nich korzystać na zewnątrz nie obawiając się ani deszczu i wilgoci, ani nadmiernego słońca, ponieważ materiał nie nagrzewa się i nie płowieje.


Więcej na: Pufy.pl