Przełamać uprzedzenia - meble w kolorze złota na zewnątrz - luksus i wygodaKolor złoty od zawsze reprezentował poczucie luksusu i bogactwa. Dawniej charakterystyczne dla otoczenia arystokracji złoto, powoli zmienia swoje zastosowanie i staje się ważnym elementem aranżacji wnętrz. Co jednak jeśli pójdziemy dalej za najnowszymi trendami i przeniesiemy barwę kruszcu na zewnątrz? Od kilku lat wielkimi krokami do Polski zbliża się trend wszechobecny już na tarasach i patiach Hiszpanii - połączenie złota z wygodą. O ile w ciepłym klimacie połyskliwy kolor spełnia funkcję uwydatniania słonecznej atmosfery, o tyle na naszym podwórku będzie zawsze elementem rozjaśniającym nierzadkie ponure dni. Jego uniwersalne zastosowanie przejawia się w zestawieniu z odmiennymi paletami barw. W ciemnym otoczeniu złoty ma wyraz szlachetny, nadając mu elegancji poprzez wyważone kontrastowanie. 

W jasnym, kolor kruszcu zachowuje lekkość
i spójność. Natomiast w zróżnicowanym wystroju, akcentuje jego wszystkie pozytywne akcenty. Bardzo funkcjonalnym i wygodnym zastosowaniem cieszą się złote pufy.

Kolekcja Gold w ogrodzie

Mega Sako nad jeziorem

Cubo i Mega Sako Gold nad Jeziorem

Fotel Solid nad morzem
Fotel Solid w otoczeniu zieleni

Fotel Solid na łące

Pufy rekreacyjne w kolorze złota to jak dotąd rzadkość na polskim rynku. Obecnie uwagę zwracają pufy z kolekcji outdoor prezentowane przez sklep internetowy pufy.pl. Odznaczają się przede wszystkim wielką funkcjonalnością ze względu na wykonanie z wodoodpornego materiału. Przy kapryśnej pogodzie polskiego klimatu jest to ogromną zaletą. Poza standardową Pufą Sako Gold, warto zwrócić uwagę na Pufę Naomi, która została zaprojektowana do użytkowania w pozycji półleżącej, ułatwiającej opalanie się. Wraz z Cubo Gold i Cube stanowią złoty zestaw do wykreowania ciekawego wystroju zewnętrznej dekoracji domu.

Źródło:
pufy.pl
decorpad.com